Naše bohatá nabídka sortimentu umožňuje zákazníkovi vybrat správnou baterii podle vlastních potřeb. Vysoká kvalita a optimální parametry produktů zaručují zcela bezpečné uživání a spolehlivost v provozu.

Autobaterie

Motocyklové baterie

Autobaterie asijské vozy

Autobaterie nákladní automobily

Autobaterie

BATCAR ™ je společnost, která splňuje očekávání zákazníků díky bohatým zkušenostem a mnoholetému úspěšnému podnikání. Naším hlavním úkolem je poskytovat nejlepší baterie za nejnižší cenu a nejvyšší kvalitu pro osobní automobily, nákladní automobily, motocykly a další zařízení vyžadující externí napájecí zdroj.

Pouze u nás najdete autobaterie vedoucích na světovém trhu výrobců: EUROSTART FIAMM, VARTA, DIVINE, EXIDE. Všechny baterie mají vysoké provozní parametry a proto se můžete těšit na jejích delší  životnost v režimu práce, při skladováni, nízký stupeň samovybíjení, výdrž při nízkých teplotách a vysokou odolnosti vůči korozi.

Naše výrobky jsou bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Je možné se na ně spolehnout. Osvědčují se za každých okolností a v každém prostředí  poskytují celkový komfort práce v každém ročním období.

Prohlédněte si, prosíme níže uvedenou nabídku a kontaktujte nás. Rádi odpovíme na vaše otázky a vyřešíme problémy a obavy.

1. Pro každé osobní vozidlo

2. Pro každé užitkové vozidlo

 

Motocyklové baterie

BATCAR nabízí moderní baterie určené pro motocykly značky Novelbat.

Motocyklové baterie Novelbat jsou osvědčeným produktem, který díky dobrým startovacím parametrům a přístupné ceně jsou velmi populární. Široká škála výrobků umožňuje vybrat správnou baterii odpovídající požadavkům zákazníka.

1. Pro motocykly

2. Pro skútry

3. Pro koloběžky

 

Autobaterie asijské vozy

BATCAR ™ poskytuje baterie pro asijské automobily předních výrobců: FIAMM a VARTA. Nabídneme vám baterii pro každé vaše vozidlo od asijského výrobce (mj. Acura, Honda, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota)

Autobaterie nákladní automobily

Společnost BATCAR ™ nabízí baterie pro nákladní automobily vyráběné společnostmi: EUROSTART, FIAMM, VARTA. Baterie mají vysoké provozní parametry, proto se můžete těšit na jejích delší  životnost v režimu práce či při skladováni, nízký stupeň samovybíjení, výdrž při nízkých teplotách a vysokou odolnosti vůči korozi. Prokazují skvělou rovnováhu mezi startovacím výkonem a výkonnosti v drsných podmínkách práce.

1. Pro vozidla s velmi vysokými požadavky na spotřebu energie a provozované pro dlouhé vzdálenosti.

2. Pro vozidla provozované pro kratší vzdálenosti s průměrnými požadavky na energii.

3. Pro vozidla se  standardní  spotřebou  energie a vyžadujících vysoký startovací výkon.

Autobaterie AGM

Gelové baterie

Baterie lodní

Autobaterie AGM


Nabízíme AGM baterie: MEGALIGHT FIAMM AGM DIVINE F3. AGM baterie jsou zcela bezúdržbové, jsou těsné a zcela odolné proti úniku elektrolytu. Absorpční skleněné mikrovlákno (ang. AGM -. Absorbent Glass Mat) a elektrolyt, který je v tomto mikrovláknu napuštěn zajišťuje lepší využití objemu článku a skvělé parametry práce. Tyto baterie jsou navrženy zejména pro záložní systémy, ale nejen pro ně. Baterie s technologií AGM splňují také ty nejvyšší požadavky kladené na akumulátory v současných vozech s náročnou palubní sítí.

1. pro pohon  lodního  elektromotoru

2. pro karavany

3. pro instalace založené na obnovitelných zdrojích energie (solární, větrné, vodní baterie)

4. pro UPS zdroje

5. pro osvětlení

6. pro domácí napájecí zdroje

7. pro vozidla s mikro-hybridním pohonem vybavená Stop & Start systémem

8. pro vozidla vybavená rekuperačním brzdovým systémem a dalšími systémy šetřícími energii (například ukazatel rychlostního stupně, inteligentní alternátor, termoelektrický generátor elektrické energie)

Gelové baterie

V své nabídce máme značkové gelové baterie Divine GEL ™. Baterie jsou zcela bezúdržbové vyrobené gelovou technologií.

V baterii je použitý proces rekombinace plynu, který reaguje s kyslíkem za vzniku vody. Tato technologie eliminuje potřebu doplňování vody a umožňuje použití baterií v prostorách bez zajištěného speciálního větrání. Gelové baterie  mají proti jiným typům akumulátorů zřetelné výhody : zvětšený počet počet  hlubokých cyklů  nabití - vybití, akumulátory gelové série mají  gelový elektrolyt  a nedochází  tak ke vzniku sulfátů a vrstvení  elektrolytu, pevná a utěsněná struktura eliminují vytékání  elektrolytu  při náklonu nebo převržení, stabilní provoz při zvýšených teplotách, snížené samovybíjení, použití tlusté desky májí za následek zvýšení životnosti.

1. lodě, jachty

2. čistící stroje, úklidová technika

3. kempy

4. elektrické invalidní vozíky, elektrické /zdvižné/ vozíky, golfové vozíky, systémy obnovitelných zdrojů energie.

5. systémy obnovitelných zdrojů energie

 

Baterie lodní

Důležité místo v našem sortimentu mají baterie pro lodě a jachty vedoucích značek na trhu: Megalight, Divine F3 AGM, GEL Divine.

Produkty v nabídce společnosti BATCAR splňují nejvyšší standarty kladené na akumulátory a jsou šetrné k životnímu prostředí. Vyznačují se vysokou životností, velmi dobrými parametry práce, pevnou a těsnou strukturou, malým vnitřním odporem, který zajišťuje vysoký průtok energie a rychlejší nabíjení, velmi vysokou odolnosti proti vibracím a náklonům. Baterie pro lodě a jachty jsou ideální pro stacionární a startovací použití.

1. pro pohon  lodního  elektromotoru

2. jachty

3. nafukovací čluny